ВОЯЦЬКИЙ ДУХ

З 20 по 23 вересня 2018 року на базі 169-го Навчального центру Сухопутних військ ЗСУ в Чернігівській області за підтримки Міністерства молоді та спорту військово-патріотичний клуб “Каскад” міста Фастів провів відкриту Всеукраїнську військово-патріотичну гру «Вояцький дух». 20 команд з різних областей України прибули до навчального центру, щоб взяти участь у грі. Луганську область представляла команда «Соколи» КНВК «Рубіжанський ліцей» Рубіжанської міської ради у складі Суржана Іллі, Кізіменко Софії, Марущенко Павла, Серьодкіна Георгія, Бондаря Данила, Шаруди Євгенії. Очолив команду вчитель історії та Захисту Вітчизни Воронцов Володимир Михайлович.
Гра має декілька основних завдання – ознайомити учасників з історією і сучасним станом українського війська, надати можливість особисто побачити і зацікавити військовою службою, перевірити практичні навички з військової підготовки команд та подружити юнацтво різних регіонів між собою.
В грі, яка складалась із 23 етапів, взяли участь юнаки віком від 14 до 17 років. Склад команди був 6 бійців (хлопці і дівчата), які планують вступати до військових учбових закладів та проходити службу у лавах Збройних Сил України або інших силових структурах. Складність етапів вимагала від учасників чималої фізичної та спеціальної військової підготовки, набуття навиків виживання в екстремальних умовах і дій під час бойового зіткнення. Тому невипадково захід відбувся в найбільшому військовому навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ, де є необхідні умови для морального, фізичного та психологічного загартування майбутніх воїнів та ознайомлення з вимогами до служби в ЗСУ і стандартами НАТО.
На різних етапах луганчани посіли 8 призових місць:
– І місця – на етапах «Стрільба з ПМ», «Розбірка-збірка АК-74», «Радіопередача даних»;
– ІІ місця – на етапах «Візитка», «Контр-засадні дії»;
– ІІІ місця – на етапах «Стройова підготовка», «Снайпінг», «Знищення об’єкту гранатою».
У запеклій боротьбі за підсумками рубіжанські «Соколи» посіли ІІ загальнокомандне місце!
Вітаємо їх з перемогою та бажаємо успіхів у подальшому.