ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ІІ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ) З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ В ПРИМІЩЕННІ

З 28 лютого по 1 березня 2020 року проходив Чемпіонат Луганської області (ІІ етап Чемпіонату України) з пішохідного туризму серед учнівської молоді в приміщенні. Організатори заходу – Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. Проводився Чемпіонат на базі Сватівської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Сватівської районної ради Луганської області. У заході взяли участь понад 130 юних туристів з Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Білокуракинського, Кремінського, Новопсковського, Попаснянського, Сватівського, Старобільського районів та Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.
Під час урочистого відкриття присутніх з початком змагань привітали директор Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства Тетяна Сідєльнікова, заступник голови Сватівської районної державної адміністрації Альона Акименко та заступник голови Сватівської районної ради Людмила Павлова, а також творчі учнівські колективи Сватівської ЗОШ № 2 – вокальний ансамбль «Світанок» та хореографічний колектив закладу.
До програми заходу увійшли змагання на дистанціях – «Особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» молодшої, старшої та середньої групи та «Командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» старшої та середньої групи. Учасники Чемпіонату долали перешкоди – навісну переправу, скельну ділянку, здійснювали траверс схилу, спуск «дюльфером» та інші перешкоди, подолання яких вони освоїли під час занять у гуртках з пішохідного туризму.
У запеклій боротьбі визначилися найсильніші учасники та команди.
У особистому заліку переможцями стали:
– у молодшій групі серед дівчат: І місце – Овчиннікова Сніжана (Сєвєродонецький ЦТКЕУМ), ІІ – Корець Каріна (Попаснянський район), ІІІ – Десятиченко Тетяна (Попаснянський район);
– у молодшій групі серед юнаків: І місце – Зубенко Костянтин (Старобільський район), ІІ – Сімаков Олександр (м. Рубіжне), ІІІ – Шутенко Олексій (Попаснянський район);
– у середній групі серед дівчат: І місце – Дерев’янко Ніка (Старобільський район), ІІ місце розділили – Пономаренко Кіра (м. Рубіжне) і Воробйова Вікторія (м. Рубіжне).
– у середній групі серед юнаків: І місце – Барбарук Олександр (м. Сєвєродонецьк), ІІ – Скляревський Микита (м. Сєвєродонецьк), ІІІ – Гончаров Олексій (Старобільський район);
– у старшій групі серед дівчат: І місце – Плужнік Дарина (ЛОЦДЮТК), ІІ –Кочергіна Ольга (м. Сєвєродонецьк), ІІІ – Дівенок Ірина (м. Сєвєродонецьк);
– у старшій групі серед юнаків: І місце – Степика Єгор (м. Сєвєродонецьк), ІІ – Красильников Андрій (ЛОЦДЮТК), ІІІ – Яшнік Данило (м. Сєвєродонецьк);
Лідерами у особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» у стали:
– у молодшій групі: І місце – команда Попаснянського району, ІІ – команда міста Рубіжного, ІІІ – команда міста Сєвєродонецька;
– у середній групі: І місце – команда міста Сєвєродонецька, ІІ – команда Старобільського району, ІІІ – команда м. Рубіжного;
– у старшій групі: І місце – команда м. Сєвєродонецька, ІІ – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, ІІІ місце – команда міста Рубіжного.
Найкращі результати на дистанції «Смуга перешкод» показали:
– у середній групі: І місце – команда Старобільського району, ІІ – команда міста Сєвєродонецька, ІІІ – команда міста Рубіжного;
– у старшій групі: І місце – команда міста Сєвєродонецька, ІІ – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, ІІІ – команда Кремінського району.
У загальному заліку призерами стали:
– у середній групі: І місце – команда Старобільського району, ІІ – команда міста Сєвєродонецька, ІІІ – команда міста Рубіжного
– у старшій групі: І місце – команда міста Сєвєродонецька, ІІ – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, ІІІ – команда Попаснянського району.

Ми вітаємо всіх переможців та призерів змагань і бажаємо невпинно підвищувати рівень своєї майстерності.
Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства висловлює подяку колективу Сватівської загальноосвітньої школи № 2 на чолі з директором Любов’ю Драгун, які створили умови для проведення Чемпіонату Луганської області з пішохідного туризму і сподіваємося на подальшу співпрацю.

фото за посиланням :

З 28 лютого по 1 березня 2020 року проходив Чемпіонат Луганської області (ІІ етап Чемпіонату України) з пішохідного туризму серед учнівської молоді в приміщенні. Організатори заходу – Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. Проводився Чемпіонат на базі Сватівської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Сватівської районної ради Луганської області. У заході взяли участь понад 130 юних туристів з Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Білокуракинського, Кремінського, Новопсковського, Попаснянського, Сватівського, Старобільського районів та Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.
Під час урочистого відкриття присутніх з початком змагань привітали директор Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства Тетяна Сідєльнікова, заступник голови Сватівської районної державної адміністрації Альона Акименко та заступник голови Сватівської районної ради Людмила Павлова, а також творчі учнівські колективи Сватівської ЗОШ № 2 – вокальний ансамбль «Світанок» та хореографічний колектив закладу.
До програми заходу увійшли змагання на дистанціях – «Особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» молодшої, старшої та середньої групи та «Командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» старшої та середньої групи. Учасники Чемпіонату долали перешкоди – навісну переправу, скельну ділянку, здійснювали траверс схилу, спуск «дюльфером» та інші перешкоди, подолання яких вони освоїли під час занять у гуртках з пішохідного туризму.
У запеклій боротьбі визначилися найсильніші учасники та команди.
У особистому заліку переможцями стали:
– у молодшій групі серед дівчат: І місце – Овчиннікова Сніжана (Сєвєродонецький ЦТКЕУМ), ІІ – Корець Каріна (Попаснянський район), ІІІ – Десятиченко Тетяна (Попаснянський район);
– у молодшій групі серед юнаків: І місце – Зубенко Костянтин (Старобільський район), ІІ – Сімаков Олександр (м. Рубіжне), ІІІ – Шутенко Олексій (Попаснянський район);
– у середній групі серед дівчат: І місце – Дерев’янко Ніка (Старобільський район), ІІ місце розділили – Пономаренко Кіра (м. Рубіжне) і Воробйова Вікторія (м. Рубіжне).
– у середній групі серед юнаків: І місце – Барбарук Олександр (м. Сєвєродонецьк), ІІ – Скляревський Микита (м. Сєвєродонецьк), ІІІ – Гончаров Олексій (Старобільський район);
– у старшій групі серед дівчат: І місце – Плужнік Дарина (ЛОЦДЮТК), ІІ –Кочергіна Ольга (м. Сєвєродонецьк), ІІІ – Дівенок Ірина (м. Сєвєродонецьк);
– у старшій групі серед юнаків: І місце – Степика Єгор (м. Сєвєродонецьк), ІІ – Красильников Андрій (ЛОЦДЮТК), ІІІ – Яшнік Данило (м. Сєвєродонецьк);
Лідерами у особисто-командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» у стали:
– у молодшій групі: І місце – команда Попаснянського району, ІІ – команда міста Рубіжного, ІІІ – команда міста Сєвєродонецька;
– у середній групі: І місце – команда міста Сєвєродонецька, ІІ – команда Старобільського району, ІІІ – команда м. Рубіжного;
– у старшій групі: І місце – команда м. Сєвєродонецька, ІІ – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, ІІІ місце – команда міста Рубіжного.
Найкращі результати на дистанції «Смуга перешкод» показали:
– у середній групі: І місце – команда Старобільського району, ІІ – команда міста Сєвєродонецька, ІІІ – команда міста Рубіжного;
– у старшій групі: І місце – команда міста Сєвєродонецька, ІІ – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, ІІІ – команда Кремінського району.
У загальному заліку призерами стали:
– у середній групі: І місце – команда Старобільського району, ІІ – команда міста Сєвєродонецька, ІІІ – команда міста Рубіжного
– у старшій групі: І місце – команда міста Сєвєродонецька, ІІ – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, ІІІ – команда Попаснянського району.

Ми вітаємо всіх переможців та призерів змагань і бажаємо невпинно підвищувати рівень своєї майстерності.
Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства висловлює подяку колективу Сватівської загальноосвітньої школи № 2 на чолі з директором Любов’ю Драгун, які створили умови для проведення Чемпіонату Луганської області з пішохідного туризму і сподіваємося на подальшу співпрацю.

фото за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1V44jZ1h33xkXwxDxWgL6NA6yeQyW7qQO