ЗМАГАННЯ З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД ЮНАКІВ

З метою підготовки юних туристів до велосипедних подорожей, перевірки їх навичок володіння велосипедом, уміння долати перешкоди 9 жовтня 2021 року в м. Сєвєродонецьк відбулися змагання з велосипедного туризму в рамках Чемпіонату Луганської області (ІІ Чемпіонату України) з видів спортивного туризму серед юнаків. Організаторами змагань виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації разом та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. Участь у заході взяли понад 60 юних туристів з 7 територіальних громад Луганської області, а саме: з Білокуракинської, Гірської, Попаснянської, Кремінської, Рубіжанської, Старобільської, Сєвєродонецької і Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.
Захід присвятили Дню захисника та захисниць України. Під час урочистого відкриття учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять вихованця гуртка «Пішохідний туризм» Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства Кеди Дмитра, солдата 79-й окремій аеромобільній бригади, який загинув 04 липня 2014 року під м. Слов’янськ та був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Змагання проходили серед юнаків та дівчат у двох вікових групах: старшій (2004-2006 р.н) та середній (2006-2008 р.н.). Під час змагань на Комплексній дистанції юні туристи долали штучні та природні перешкоди: проїзд лабіринтом, ворота, вісімку, крутий поворот під кутом, крутий підйом та спуск, гойдалку, змійку між фішками тощо.
За підсумками змагань визначилися переможці та призери:
– у середній групі серед хлопців:
І місце посів Пєвєнь Олександр (Старобільський Будинок творчості дітей та юнацтва);
ІІ місце посіли – Конопельцев Владислав (Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства; спорту та екскурсій учнівської молоді) та Пономаренко Артем (Білокуракинський ліцей);
ІІІ місце – Літовка Ельдар (Рубіжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3);
– у середній віковій групі серед дівчат:
І місце посіли – Дерев’янко Ніка (Старобільський Будинок творчості дітей та юнацтва) та Грицай Кира (Білокуракинськи ліцей);
ІІ місце – Скоріченко Анастасія (Золотівський ліцей № 5 Гірської міської територіальної громади);
ІІІ місце – Ємельянова Крістіна (Комишуваський ліцей Попаснянської міськї територіальної громади);
– у старшій віковій групі серед хлопців:
І місце посів Квасов Данило (Сєвєродонецький міський Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді);
ІІ місце – Гончаров Данило (Сєвєродонецький міський Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді);
ІІІ місце – Красильников Андрій (Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства);
– у старшій віковій групі серед дівчат:
І місце посіла Уманцева Катерина (Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства);
ІІ місце – Сєміошко Катерина (Сєвєродонецький міський Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді);
ІІІ місце – Десятниченко Тетяна (Комишуваський ліцей Попаснянської міської територіальної громади).
У командному заліку визначилися наступні лідери:
– у середній віковій групі:
І місце посіла команда Білокуракинського ліцею Білокуракинської селищної ради;
ІІ місце – команда Старобільського Будинку творчості дітей та юнацтва;
ІІ місце – команда Кремінської територіальної громади;
-у старшій віковій групі:
І місце посіла команда Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді;
ІІ місце – команда Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства;
ІІІ місце – команда Комишуваського ліцею Попаснянської міської територіальної громади.
Вітаємо призерів змагань і бажаємо всім велотуристам нових спортивних звершень!