ПЕРШИЙ ВИПУСК «ШКОЛИ ЕКСКУРСОВОДІВ»

29 травня 2019 р. в Луганському обласному центрі дитячо-юнацького туризму і краєзнавства відбулася важлива подія – вручення сертифікатів першим випускникам гуртка «Школа екскурсоводів».
Керівник гуртка Вікторія Куценко, як завжди, з любов’ю зустріла своїх учнів, представила залікову комісію і розповіла про хід заліку з екскурсознавства та музеєзнавства, який складався з двох частин: відповіді на питання по залікових білетах та захист розробки технологічної карти тематичної екскурсії по Сєвєродонецьку.
Зі словами підтримки та побажання успіхів у складанні заліку до вихованців звернулися директор центру Тетяна Сідєльнікова та члени залікової комісії – заступник директора з навчально-виховної роботи Борис Губанов та завідувач організаційно-масовим відділом Олена Вертеленко. Підсумки заліку оголосила О.Вертеленко, підкресливши ґрунтовну підготовку учнів до заліку, змістовні відповіді на додаткові питання, цікаві теми тематичних екскурсій по місту, детальну розробку технологічної карти (основної частини) методичної розробки екскурсії.
З групи гуртка «Школа екскурсоводів» випуску 2019 року шестеро найкращих вихованців отримали сертифікати Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, які засвідчують, що вони успішно пройшли навчання за навчальною програмою з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму «Школа екскурсоводів»: Баннікова Марія, Карачев Ілля, Легостаєв Микита, Ліпартія Георгій, Мишко Олексій, Штогрин Антон. Сертифікати урочисто вручила директор Тетяна Сідєльнікова з побажаннями успіхів щодо вступу до вищих навчальних закладів, щоб збулися всі мрії, щоб стали в нагоді знання, отримані в Луганському обласному центрі дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. Також вихованцям центру були вручені грамоти за проявлений інтерес до проведення пошуково-краєзнавчої роботи та активну участь у масових заходах туристично-краєзнавчої та національно-патріотичного напряму. Деякі з учнів багато років займалися в туристичних гуртках різних напрямів, є переможцями Всеукраїнських експедицій, конкурсів, чемпіонатів, наукових конференцій, представляли Луганську область на Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців.
Керівники ЛОЦДЮТК Вікторія Куценко і Тетяна Сергєєва вручили випускникам обереги-мотанки, зроблені власноруч. Вікторія Олегівна звернулася до своїх дітей зі словами: «Ви – багато в чому перші з часу відтворення роботи Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства на підконтрольній Україні території Луганської області, а тепер і перші мої випускники. Я буду завжди вболівати за вас, в моєму серці – ви назавжди мої діти, я буду завжди рада кожному вас, приходьте в рідний центр, хай вам щастить!»