ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – ЛУГАНЩИНА»

25 червня 2019 року на базі Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства відбулося підбиття підсумків щорічного обласного конкурсу творчих робіт «Мій рідний край – Луганщина» серед дітей та молоді Луганської області. Метою конкурсу є формування національно-культурної ідентичності, висвітлення краси рідного краю, його неповторної природи, виховання любові до рідного краю на основі культурно-історичних цінностей і традицій жителів Луганської області, виявлення обдарованої молоді. До складу журі увійшли фахівці в галузі туризму та декоративно-прикладного мистецтва.
На конкурс творчих робіт «Мій рідний край – Луганщина» надійшло 70 робіт у номінації «У вінку духовної краси» (конкурс виробів народної творчості) та 16 творчих робіт у номінації «Тут все моє і звідси родом я» (конкурс відео-екскурсій) від міст, районів та ОТГ області (мм Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Старобільського, Білокуракинського, Новоайдарського, Попаснянського, Біловодського, Новопсковського, Станично-Луганського, Сватівського, Міловського районів.
В матеріалах відео-екскурсій учасники представляли пам’ятники історії, природи та культури, красу природи, особливості регіонів Луганської області, де мешкають учасники Конкурсу. Слід відзначили відео-екскурсію «Сім чудес Мілового», яку представила творча група вихованців історико-краєзнавчого гуртка «Пошук» Міловської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області. Відео-екскурсія відзначається використанням історичної довідки с. Мілового, оригінальністю подачі відеоматеріалу. Юні екскурсоводи визначили сім чудес свого населеного пункту та розповіли про них.

Широке різноманіття виробів народної творчості було представлено на Конкурс в номінації «У вінку духовної творчості». На Конкурс надійшли роботи у техніці витинанка, вишивка, квілінг, бісероплетіння, макраме. Також представлені малюнки, ляльки-мотанки, вироби з солоного тіста, текстильні вироби, вироби з паперу, дерева, природного матеріалу тощо. Вироби народної творчості представлені як індивідуальні так і колективні.
Робота вихованців гуртка «Сувенір» Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю в техніці квілінг «Луганщина – світанок України» представлена у вигляді композиції з елементами, які розташовані на гербі Луганської області: сонце, колосся, байбак, дубове листя. Відзначили члени журі і роботи у техніці витинанки – збірку дитячої творчості «Степові коні», вихованців декоративно-ужиткового мистецтва «Art studio» Старобільської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 4 Старобільської районної ради, яка присвячена коням, відображених на гербах Старобільщіни в різних вікових періодах та на сучасному гербі Луганської області та серію робіт «А ми чекаємо на ту весну, як мир на крилах принесуть лелеки!», вихованців гуртка «Витинанка» Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради, присвячена лелекам, які були зображені на гербі м. Біловодська 1781 року, а також лелекам – символу миру, сімейного благополуччя, любові до рідної землі, Батьківщини!
Підведені підсумки конкурсу 2019 року. Вітаємо призерів та запрошуємо брати участь у Конкурсі наступного року!

наказ 165_0001

протокол

посилання на переможців у номінації “Тут все моє і звідси родом я” – конкурс відео-екскурсій :

https://drive.google.com/open?id=1Iwd4-OcN9gqy7SjOrChwL77GfN99FK9A