Чемпіонат України – 2018 з велосипедного туризму

З 29 квітня по 2 травня 2018 року в м. Чугуїв Харківської області відбувся Чемпіонат України з велосипедного туризму серед дорослих та студентської молоді. В змаганнях приймали участь команди Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства (тренер команди методист ЛОЦДЮТ майстер спорту України зі спортивного туризму Вертеленко Олександр).
До програми Чемпіонату увійшли змагання на дистанціях: вело-ралі (командні змагання) і комплексна дистанція (особисто-командні). Спочатку вело туристи змагалися на комплексній дистанції, до якої входили складні траси велокросу, тріалу і «фігурне володіння велосипедом».
На складній і довгій дистанціях вело-ралі команди за легендами та по картам прокладали 47-х кілометровий маршрут по ґрунтовим і лісовим дорогам з різноманітними перешкодами і завданнями: рух по бездоріжжю, крутий підйом, піщана ділянка, подолання броду, орієнтування за допомогою карти, переправа через річку по колоді, рух за азимутом, надання першої долікарської допомоги та інше. Не всі команди змогли пройти всю дистанцію.
Доросла команда Луганської області зуміла подолати всі перешкоди, не перевищила оптимальний час і в підсумку посіла 2 місце.
В змаганнях серед студентів в особистому заліку на комплексній дистанції 2 місце зайняв Подрез Роман, відставши від переможця лише декілька секунд. В загальному заліку команда Луганщини також зайняла 2 місце.