Шляхи реалізації завдань позашкільної освіти педагогічним колективом ЛОЦДЮТК

 

27 жовтня поточного року на базі Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства відбулася педагогічна рада «Шляхи реалізації завдань позашкільної освіти педагогічним колективом ЛОЦДЮТК у 2018-2019 н.р. у контексті нового Закону України «Про освіту». Для обговорення питань зібралися педагоги закладу, які працюють на базах закладів освіти містах і районах області.

 

Директор Сідєльнікова Т. окреслила основні напрямки роботи закладу в умовах реформи освіти, зупинилася на напрямку патріотичного виховання як важливої складової організації освітнього процесу в позашкільному закладі освіти.

 

Губанов Б., заступник директора з навчально-виховної роботи розкрив питання дотримання вимог охорони праці працівників та безпеки життєдіяльності вихованців під час освітнього процесу.

Завідувач відділом організаційно-масовим Вертеленко О. та методист зі спортивного туризму Вертеленко О. ознайомили присутніх з питаннями організації масових заходів і участі вихованців у обласних та всеукраїнських заходах з туризму та краєзнавства.

Керівники гуртків долучилися до обговорення зазначених питань.