НА ЛУГАНЩИНІ ВІДБУВСЯ ІІ ( ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

З 1 по 5 червня 2018 року у Кремінському районі на території комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. Героїв Молодої гвардії» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Гра проводиться з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовності, культурно-історичної та військової спадщини українського народу.
128 юних джур з 16 куточків Луганщини зібралися цього року для участі у обласному етапі гри.

Програма ІІ (обласного) етапу гри «Сокіл» («Джура») складалася з видів змагань: «Впоряд», «Стрільба», «Перетягування линви», «Смуга перешкод», конкурс надання домедичної допомоги «Рятівник», творчо-містецький конкурс «Ватра», інтелектуальна гра-вікторина «Відун». Спортивні змагання та конкурсна програма була поєднана з військовим вишколом, тренінгом з тимбілдингу, майстер класами, переглядами та обговореннями документального та художнього фільмів, зустрічами з цікавими людьми.

  
За результатами змагань призерами у загальному заліку стали рої:
І місце посів рій «Соколи» Рубіжанського ліцею Рубіжанської міської ради;
ІІ місце – рій «Молода Січ» Щастинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Новоайдарського району; ІІІ місце – рій «Молода Січ» Комишуваський НВК Попаснянського району.
Усі переможці та призери були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.
Колектив Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства дякує всім керівникам, педагогам, які працювали з роями та підготували команди до гри. Дякуємо учасникам, що активно приймали участь у всіх заходах ІІ (обласного) етапу. Ви всі – молодці!!!
Висловлюємо подяку за допомогу в організації та проведенні ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») нашим співорганізаторам – колективу комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. Героїв Молодої гвардії», педагогам Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, фахівцям Луганського обласного військового комісаріату та Національної Гвардії України, голові Луганського обласного відділення Всеукраїнського громадянського дитячого руху «Школа безпеки», керівнику відокремленого підрозділу ГО «Громадянський корпус» у Луганській області», представникам Луганської обласної організації Товариства сприяння обороні України, педагогам Рубіжанського міського центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, педагогам Сєвєродонецького центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, тренерам-викладачам з легкої атлетики Луганського обласного ліцею-інтернату з фізичної культури і спорту, творчому колективу Кудряшівської ЗОШ І-ІІ ст. Кремінської районної ради, хореографічному колективу «Діамант» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості, всім фахівцям, які були залучені до організації та суддівства конкурсів і змагань гри.
Змагання завершилися, попереду яскраве, насичене подіями літо. Команда – переможець представить Луганщину на ІІІ етапі гри, який відбудеться у Київській області; призери, що посіли ІІ та ІІІ місце, на запрошення Самбірської районної ради Львівської області візьмуть участь у військово-патріотичній грі «Ігри Нескорених»; рої прикордонних районів чекають на вишкіл «Джура-прикордонник». Ми бажаємо всім успіхів, нових вражень, друзів, гарного відпочинку!

Фото Джура- 2018.
https://drive.google.com/…/1-OFD_rQfryVo3h3w8IMOOX4h_OmDkqJn